Zlot Motocykli Terenowych ”Poligon Jelenia Góra 2019”

Mamy zaszczyt zaprosić na zlot motocykli terenowych”POLIGON JELENIA GÓRA 2019” wszystkich zapaleńców jazdy w terenie motocyklami typu cross,enduro.turystyk
Zlot ma charakter integracyjny, kładziemy nacisk na super zabawę. Jeżeli nie brałeś jeszcze udziału w tego typu imprezach to ta jest właśnie dla Ciebie .Poznasz nowych ciekawych ludzi podobnie zakręconych, jak i zasady jakie obowiązują na rajdach off roadowych.
Impreza odbędzie się dnia 05/10/2019 na terenie jeleniogórskiego poligonu. Baza rajdu i zapisy na Warowni 4×4( dzięki uprzejmości Kowar 4×4) sąsiadującej bezpośrednio z poligonem. Tu będzie można zostawić samochody i rozbić namioty.

Plan imprezy:
Sobota 05/10/2019
• Od godziny 7:00 – 9:00 rejestracja załóg
• Godz. 9:30 odprawa
• Godz. 10:00 start pierwszego motocykla na trasę
• ok. godz. 16:00 stopniowy powrót motocykli, integracja
• ok. godz. 18:00 ogłoszenie wyników i rozdanie upominków cd. Integracji,
Formą zabawy będzie oczywiście „przeprawówka” tym razem w 4 klasach .Jazda po trasie z aplikacją LOCUS MAP i odbijanie pieczątek na kartę drogową zamocowaną do kierownicy motocykla.
Każda klasa na pokonanie trasy ma limit czasu 6 godzin .Przekroczony czas równa się dyskwalifikacji.

Opis 4 klas

CROSS-motocykle o pojemności od 125 do 530 bez rejestracji,nie wymagane prawo jazdy, trasa czerwona wyłącznie po terenie poligonu.

ENDURO-motocykle o pojemności 125 do 530 zarejestrowane ubezpieczone obowiązkowe prawo jazdy, trasa do wyboru żółta lub czerwona

TURYSTYK LEKKI-motocykle o pojemności od 530 do 800 trasa żółta po kotlinie ,widokowa ok 50 km i zakończenie na poligonie. Motocykle zarejestrowane ubezpieczone ,wymagane prawo jazdy.

TURYSTYK CIĘŻKI-motocykle powyżej 800 pojemności, trasa żółta po kotlinie ,widokowa ok 50 km i zakończenie na poligonie.Motocykle zarejestrowane ubezpieczone ,wymagane prawo jazdy.

zapisy:
Wpisowe wynosi 200 zł. Pobieramy zadatek w wysokości 100 zł nie podlega on zwrotowi jeżeli nie pojawisz się na zlocie z przyczyn niezależnych od organizatora. Ustalamy minimalną ilość motocykli na 60 motocykli dla wszystkich klas. Wpisowe obejmuje opłatę poligonową,przygotowanie trasy, klamoty zwiane z imprezą, upominki dla zawodników, poczęstunek. Koszulki z imprezy na zamówienie za dopłatą 30 zł za sztukę.Rozmiary i ilość sztuk będziecie podawać przy rejestracji. Zgłoszenia wysyłamy wyłącznie za pomocą formularza umieszczonego na stronie, SZCZEGÓŁY NIEBAWEM

OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie od sportów ekstremalnych lub możliwość wykupienia na miejscu cena ok 25 zł.

REGULAMIN
.https://www.dropbox.com/s/l9vtkriz8yc3sni/regulamin_poligon_2019%20000.docx?dl=0

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.