The 1st POWER RALLY of American Motorcycle Clubs from Poland

Drodzy Bracia i Siostry Motocykliści!
Mamy nadzieję, że podobnie jak my, wynieśliście z tego wyjątkowo ciepłego i długiego, letniego sezonu, wiele pięknych wspomnień. Z dumą i radością, zapraszamy Was na wspólne świętowanie zakończenia sezonu motocyklowego 2019, siłą 7-miu klubów, Braci w motocykliźmie.
Dzięki wspólnej pasji, łączy nas też wiele wspólnych doświadczeń z drogi. I pewnie już nikt z nas nie jest w stanie zliczyć „Ile razem dróg przebytych, ile ścieżek” przejechanych? „Ile w trudzie nieustannym, wspólnych marzeń, wspólnych dążeń? Ile chlebów rozkrajanych…”? Bo bycie motocyklistą to nie tylko piękne widoki i jazda po winklach…to dzielenie pasji do wolności i podróżowania z Braćmi, z różnych stron świata. Dlatego zapraszamy Was do wspólnego biesiadowania. Podzielimy się z Wami chlebem, solą i mięsiwem…nie zabraknie też napitku dla spragnionych podróżników. Będzie okazja do wspólnych wspomnień, ale też odrobina zdrowej rywalizacji i atrakcji. Zadbamy, żebyśmy znów mieli co razem wspominać!

Zapraszamy, przbywajcie!
„Siedmiu wspaniałych”

Koszt całej imprezy na osobę w pokoju 2 osobowym 440zl/dwa noclegi,dwa śniadania,dwie kolacje dostęp do wszystkich atrakcji hotelu mszy innymi aqua park,DJ,muzyka na żywo,gry,zabawy konkursy i wspaniała atmosfera.
Koszt pokoju 1 osobowego 520 zl za całą imprezę.

Hotel Wodnik***
Słok k/Bełchatowa
97-400 Bełchatów

Dokonujemy rezerwacji telefonicznie lub mailowo do 07.10.2019 bezpośrednio w hotelu na hasło “ZAKOŃCZENIE SEZONU”

rezerwacje.wodnik@hotel-wodnik.com.pl
tel. 44 735 32 60

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.