Przeprawowe Mistrzostwa Pedders H6

przeprawowe mistrzostwa

Przeprawowe Mistrzostwa H6 to rajd jakiego w Polsce wcześniej nie było. Po raz pierwszy połączono formułę 6-godzinnego maratonu, z przeprawowymi Odcinkami Specjalnymi w stylu Poland Trophy.

Realizację projektu rozpoczęliśmy w 2014 r, pierwszy i następne sezony okazały się wielkim sukcesem. Rajd szybko zyskał sobie przychylność zawodników. Rok 2020 będzie już siódmym sezonem cyklicznej imprezy Przeprawowych Mistrzostw H6 i mamy nadzieję, że będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem jak w latach ubiegłych.

Listy startowe na każdą z Rund zapełniają się momentalnie, co samo przez się pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ta impreza.

Od lat mamy wielu naśladowców formuły H6, lecz za naszą marką stoi tradycja organizacji cyklu PMPH6, walka full contact, masa adrenaliny i wspaniałe widowisko dla pasjonatów oraz kibiców.

Pedders – Partner Tytularny Przeprawowych Mistrzostw Pedders H6 zaprasza do swojej strefy wystawienniczej, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą zawieszeń, jak również zawodnicy bezpośrednio zobaczą o jakie nagrody będą rywalizować, a jest o co.
W 2020 roku przewidzieliśmy trzy rundy Przeprawowych Mistrzostw Pedders H6

I RUNDA – 14 MARCA – Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
II RUNDA – 03-04 LIPCA – edycja 2-dniowa – Brzeg, woj. opolskie
III RUNDA – 05 WRZEŚNIA – Dzikowiec, woj. dolnośląskie

Zasady

Zawodnicy poruszają się po w pełni wytaśmowanej pętli, o długości kilku kilometrów. Na trasie wytyczone są Odcinki Specjalne dla każdej z klas, które trzeba pokonać, lub ominąć.

Rajd trwa 6 godzin i będzie podzielony na dwie, 3-godzinne części. W ich trakcie załogi muszą pokonać jak najwięcej okrążeń pętli. Za każdy ukończony OS załogi otrzymują punkty. Wygrywa załoga, która zdobędzie jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.

Odcinki Specjalne mają charakter przeprawy. Każda z klas ma wyznaczone swoje OS-y.

Przy trasie rajdu wyznaczona jest strefa, w której mogą stacjonować serwisy. W trakcie zawodów zawodnicy będą mogli korzystać z pomocy mechaników, ale tylko na terenie strefy serwisowej.

W miasteczku rajdowym znajduje się Biuro Mistrzostw, w którym następuje rejestracja zawodników, znajdują się tam również strefy z artykułami sponsorów.

Klasy

Rywalizacja toczy się w trzech klasach: NO LIMIT, ADVANCE i CHALLENGE.

Klasa No Limit to auta maksymalnie zmodyfikowane, posiadające co najmniej jedną wyciągarkę mechaniczną.

W klasie Advance wyciągarki mechaniczne są zabronione, można korzystać jedynie z wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych.

Klasa Challenge to auta z seryjnym nadwoziem, niewielkimi modyfikacjami zawieszenia i jedną wyciągarką elektryczną.

Opłaty

Informacje znajdziecie w zakładce “Formularz zgłoszeniowy”

http://www.pt-serwis.pl/kategorie/formularz_zgloszeniowy_mistrzostwa_pedders_h6

W razie pytań proszę o kontakt : 519 333 442

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia
  • Data rozpoczęcia
    14 marca 2020 08:00
  • Data zakończenia
    14 marca 2020 19:00
  • Status
    Minione
  • Kategoria

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.