Kobiety Na Traktory vol. 10!

Kobiety na Traktory

Ruszamy z zapisami.

TO JUŻ DZIESIĄTA EDYCJA!

Klimat rajdu, stworzony przez Was, jest jedyny, niepowtarzalny, a obecność na KnT to już tradycja, niezależnie od tego która to edycja 🙂

Bez znaczenia czy samochód jest przygotowany do jazdy w trudnym terenie, czy też seryjne auto lub SUV, ponieważ będą przygotowane dwie trasy: dla Grzecznych Dziewczynek (turystyk) i dla tych Niegrzecznych, co lubią poszaleć (adventure).

Turystyk

W tej edycji trochę zmodyfikujemy klasę „Grzeczne Dziewczynki”, zamiast jeździć i zwiedzać, będą pieczątki na tusz lub foto pieczątki, to jeszcze się okaże. Na pewno będzie dużo łatwiej niż w klasie trudniejszej, ale to nie oznacza, że pieczątki będą „za darmo”
W walce o pudło wyciągarka ręczna może się przydać, inny sprzęt też np. łopata, pas. Zapraszamy załogi w samochodach seryjnych 4×4 i typu SUV. Jedyna dopuszczalna modyfikacja to „lift zawieszenia” i koła. (żadne simexy i inne agresory nie będą dopuszczone, tylko opona typu MT) Samochody dopuszczone do rywalizacji muszą mieć solidne zaczepy, do których można podczepić linę w razie „W”.
W taj klasie nie można używać wyciągarek innych niż te napędzane ręcznie.

Adventure

Do klasy dla „Niegrzecznych Dziewczynek” zapraszamy załogi z przygotowanymi samochodami do poruszania się w trudnym terenie. Ale zanim wyślecie zgłoszenie to zastanówcie się czy wasze auto nie zalicza się do „zmot”, „obrzynów”, „durszlaków”, itp., bo takie samochody nie będą dopuszczone do rywalizacji. Z założenia to ma być zabawa a nie wyścig zbrojeń, więc zwolnice, wyciągarki mechaniczne (hydrauliczne też) odpadają.
Czym można? Można przyjechać seryjnym samochodem, w którym znajduje się seryjny układ napędowy (silnik, skrzynia, mosty), który nie został przycięty, skrócony, wydłużony, ale tylko przystosowany do pokonywania przeszkód terenowych, czyli: zderzaki, wyciągarka elektryczna, progi, zawieszenie, opony MT.
Jak nie jesteście pewni czy Wasze auto to już zmota, czy jeszcze seria to po prostu pytajcie, e-mail, fb hulają non stop.

Żeby zachować pewien komfort na obydwu trasach, są limity załóg: 30 – „Grzeczne Dziewczynki”, 40 – „Niegrzeczne Dziewczynki”.

Możecie przyjechać z przyjaciółką, córką, siostrą, ciocią, a nawet żoną lub mężem, bratem, wujkiem czy kochankiem …
Jedyny podstawowy warunek: KOBIETA siedzi za kierownicą!

Do wzięcia udziału zachęcamy całe rodziny. Dzieci lub dodatkowe osoby w samochodzie nie będą stanowiły problemu.

MIEJSCE AKCJI
Baza rajdu, już tradycyjnie, – Rancho pod Bocianem www.ranchopodbocianem.pl (dokładne namiary GPS zostaną podane wkrótce).

PLAN DZIAŁAŃ
Spotykamy się w sobotę 07.03.2020
9:00 – rejestracja załóg w biurze rajdu, rozdanie kart drogowych, materiałów nawigacyjnych, naklejek, itd.
9:45 – odprawa
10:00 – wyjazd na trasę
16:00 – zakończenie rajdu, zdanie kart drogowych, po tym czasie karty nie będą przyjmowane, ognisko
18:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia proszę wysyłać na mejla:

KnT4x4@gmail.com

z informacjami:
Kierowca:
Pilot:
Samochód:
Klasa:
nr. tel. kontaktowy:
Dodatkowe osoby:

WPISOWE
330 PLN od do dwuosobowej załogi. Dodatkowa osoba 50 pln.

Potwierdzeniem uczestnictwa w rajdzie jest wpłata wpisowego do dnia 1.03.2018 r. na numer konta podany w e-mailu potwierdzającym zgłoszenie.

Z uwagi na koszty związane z realizacją po 3 marca, w przypadku rezygnacji wpłacone wpisowe nie podlega zwrotowi.

Można zaryzykować czekając do ostatniej chwili i przyjechać na bazę rajdu bez wcześniejszego zgłoszenia, licząc jakiś nieprzygarnięty pakiet. Ale w takim wypadku koszt wpisowego dla załogi dwuosobowej to 400 pln, bez gwarancji otrzymania kompletnego pakietu startowego.

Wpisowe obejmuje:
– uczestnictwo w rajdzie,
– materiały nawigacyjne,
– naklejki,
– posiłek.

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.