IV Terenowy Dzień Kobiet z Motul i Titanium winch

IV Terenowy dzień kobiet

IV Terenowy Dzień Kobiet z MOTUL i TITANIUM winch to kolejna edycja tej imprezy o charakterze rodzinnym z elementami rywalizacji(konkursy), a dla spragnionych mocniejszych wrażeń będzie udostępniony tor off road Pod Piramidą. Jest to impreza skierowana przede wszystkim do pań . Zapraszamy również ‘’Lożę szyderców ‘’ czyli załogi męskie(warunkiem uczestnictwa jest damskie przebranie). Tak więc zapraszamy załogi ;damskie, damsko-męskie, męsko- damskie i męskie, oczywiście dzieci mile widziane. Każdy męski uczestnik imprezy ma być OBOWIĄZKOWO!!! w damskich ciuchach. Trasa turystyczna ok. 50km będzie poprowadzona po drogach gminnych i prywatnych po współrzędnych GPS ( dokładna informacja zostanie podana do końca lutego), na trasie załogi będą zdobywać foto pieczątki (jest to jedna z konkurencji i będzie punktowana). Czas na przejazd trasy to 2 do 3 godzin(dokładny czas podamy na odprawie załóg).
Po przejechaniu trasy ‘’turystycznej’’ zawodniczki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych które również będą punktowane.
Na torze ‘’Pod Piramidą’’ rozegramy dodatkową konkurencję specjalną; ‘’Najtwardsza załoga Toru’’-sposób przeprowadzenia tej konkurencji będzie zależał od panujących warunków atmosferycznych i przejezdności toru .W tej edycji TDK planujemy że będzie to kilka odcinków specjalnych zamiast pieczątek jeżeli warunki na to pozwolą.Możliwe jest też że pozostaniemy przy pieczątkach.Tak więc sposób przeprowadzenia konkurencji ”Najtwardsza załoga toru” będzie niespodzianką Ta konkurencja jest nieobowiązkowa i po protestach pań na II TDK wprowadzamy w niej ścisłą segregację ze względu na płeć czyli klasyfikujemy tylko pojazdy kierowane przez PANIE – nagrodzimy 3 NAJTWARDSZE ZAŁOGI. Oczywiście pozostałe załogi gdzie kierowcami będą panowie też będą mogły zdobywać pieczątki – tu nagrodzimy tylko jedną NAJTWARDSZĄ ZAŁOGĘ.
Na rynku wybierzemy też ”Miss” czyli najlepsze męskie przebranie, które zostanie nagrodzone okolicznościowym pucharem . Pana ‘’Miss’’ wybierze tajne ‘’Jury’’ złożone z osób nie związanych z zawodnikami.
Rozdanie nagród ogłoszenie wyników i losowanie odbędzie się u naszego sponsora w Hotelu ‘’Pod Gołębiem’’ – będzie tam czekał na Was ciepły posiłek i napoje. Po części oficjalnej zapraszamy na integrację. Koszt 360zł/załoga(2osoby).
ZAŁOGI KTÓRE OPŁACĄ WPISOWE DO 31.01.2020 RABAT 40zł CZYLI 320zł
W cenie wpisowego zapewniamy; okolicznościowe koszulki dla dla załogi(2 osoby), naklejki startowe, road book dla trasy turystycznej, ,korzystanie z toru off road ”Pod Piramidą”, opiekę medyczną w czasie rajdu, słodki poczęstunek na rynku w Wiśle od sponsora ”Cukiernie u Janeczki”, kawa i herbata no limit(na rynku, na torze i w hotelu), 2 ciepłe posiłki jeden na torze ‘’Pod Piramidą’’ i drugi w hotelu ‘’Pod Gołębiem’’.
Dodatkowa osoba w załodze;
koszulka osoba dorosła 30zł, koszulka dziecko 25zł(płatne przy zapisie)
wyżywienie + integracja 60zł Informacje na FB; ”FX RALLY Team”, Gadżet Rally” i w wydarzeniu;
”IV Terenowy Dzień Kobiet z MOTUL i TITANIUM winch”
Telefon kontaktowy;604310384 Krzysiek ‘’Gadżet’’
ZAPISY od 13.01.2020 na mail; kisielgut@poczta.onet.pl
w mailu proszę podać; marka samochodu, ilość osób w załodze, kierowca; imię nazwisko, pilot; imię nazwisko, tel. kontaktowy, rozmiary koszulek załogi(damska czy męska) i dodatkowych jeżeli takie będą.
W mailu zwrotnym otrzymacie nr konta do wpłaty wpisowego.
Tylko załogi z potwierdzoną wpłatą zostaną wpisane na listę startową.
Ze względu na konieczność wykonania naklejek i koszulek okolicznościowych zapisy przyjmujemy do 24.02.2020
Minimalna ilość załóg 15
Maksymalna ilość załóg 30 Ponieważ samochody lubią psuć się w najbardziej nieodpowiednim momencie, a nas też może powalić choroba to; 1.załogi które zrezygnują ze startu po 24.02.202020 do 06.03.2020 otrzymają zwrot 70% wpisowego(250zł dla wpisowego 360 zł i 220zł dla wpisowego 320zł) oraz koszulki. 2.załogi które zrezygnują ze startu po 06.03.2020 otrzymają zwrot 50% wpisowego(180zł dla wpisowego 360zł i 160 zł dla wpisowego 320zł) oraz koszulki.

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.