I Drużynowe Mistrzostwa Legnicy Kierowców

OSiR w Legnicy jako współorganizator zaprasza do udziału w I Drużynowych Mistrzostwach Legnicy Kierowców. Tego jeszcze nie było. Mistrzostwa odbędą się 8.10.2019 r. o godz. 8:00, na terenie obiektów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Legnicy przy ul. Bydgoskiej 30C.

Zapraszamy 4 – osobowe drużyny reprezentujące zakłady pracy, urzędy, instytucje, stowarzyszenia lub inne organizacje z terenu Legnicy. Uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami oraz wiedzą i jak najszybciej wykonać siedem przygotowanych konkurencji. Aby odnieść sukces, kierowcy muszą uzyskać doskonałe wyniki we wszystkich konkurencjach. Oznacza to również jak najmniejszą liczbę błędów przy manewrowaniu. Równie ważna jest prawidłowa ocena sytuacji, panowanie nad pojazdem, szybkość reakcji, cierpliwość, opanowanie i umiejętność pracy pod presją czasu. Warto się sprawdzić, to idealna okazja, do świetnej zabawy, integracji, współzawodnictwa oraz samodoskonalenia pod okiem specjalistów, którzy będą służyć pomocą i dobrą radą.

Organizator imprezy – Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy działający przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy, zapewnia profesjonalny tor oraz pojazdy. Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i zapoznać się z Regulaminem Mistrzostw.

Zgłoszenia do udziału w Mistrzostwach przyjmowane są w biurze obsługi klienta WORD, ul. Bydgoska 30 c, w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legnicy przy ul. Najświętszej Marii Panny 7 lub za pośrednictwem poczty e-mail poprzez przesłanie skanów zgłoszenia i niezbędnych formularzy na adres odtj@odtj-legnica.pl.

Która drużyna zdobędzie tytuł Mistrza? Dowiemy się już 8 października 2019 r.

Drużynowe Mistrzostwa Legnicy Kierowców są pierwszą tego typu imprezą w mieście. Patronat nad imprezą Prezydent Miasta Legnicy. Organizatorem Mistrzostw jest Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, działający przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy. Współorganizatorem Mistrzostw jest Gmina Legnica oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.

Regulamin : http://www.word-legnica.pl/index.php/b-r-d/114-i-druzynowe-mistrzostwa-legnicy-kierowcow

Szczegóły znajdują się w Regulaminie. fot. ODTJ

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.