Grand Lubicz Challenge 2019 – IV Przeprawa

⚙️ Na najbliższym Grand Lubicz Challenge
Podczas IV przeprawy do przebycia będzie około 45 kilometrów trasy i od 60 do 70 pieczątek do zdobycia w zależności od wybranej klasy. Trasa będzie zróżnicowana, znajdą się na niej pieczątki bardzo łatwe jak i bardzo trudne.

⚙️ Klasy
➡️ Turystyczna – (auta fabryczne, niepocięte, chłodnica w miejscu fabrycznym, mosty w oryginale (fabryczne), w momencie startu auto musi posiadać sprawne lampy (oryginalne), klamki i całe szyby, dozwolona jedna wyciągarka elektryczna (montowana z przodu), dozwolone stalowe zderzaki i klatka bezpieczeństwa, opony w rozmiarze do 35″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony)
➡️ Wyczynowa – (auta dowolnie zmodyfikowane, bez wyciągarek, opony w rozmiarze do 37″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony)
➡️ Adventure – (auta dowolnie zmodyfikowane, dozwolona jedna wyciągarka elektryczna, opony w rozmiarze do do 37″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony)
➡️ Extreme – (auta dowolnie zmodyfikowane, dowolna ilość wyciągarek (elektryk, mechanik, hydraulik), opony w rozmiarze do 37″, maksymalny ciężar samochodu do 3,5 tony )
➡️ Quad + ATV + UTV – (dozwolone wyciągarki elektryczne)

⚙️ Dodatkowe informacje i wymagania
⚠️ Zakaz używania opon rolniczych typu jodła
⚠️ Każdy pojazd musi posiadać polisę OC, NW i aktualne badania techniczne!
⚠️ Karty będą plombowane z prawej strony auta jak najbliżej słupka, wymagamy wcześniejszego przygotowania uchwytu do przymocowania linki.

⚙️ Dla każdej załogi mamy
🔧 Dwa kubki okolicznościowe*
🔧 Koszulkę dla kierowcy i pilota*
🔧 Naklejkę startową
🔧 Naklejki i zawieszki sponsorów
🔧 Niezapomniane wrażenia z trasy
🔧 Ciepły posiłek po powrocie do bazy
*W przypadku zapisania się po 30.09.2019r. nie gwarantujemy oznaczonych „*” przedmiotów.

🎲 Losowanie nagród dodatkowych
W tym roku podczas każdego ogłoszenia wyników losujemy też nagrody dodatkowe ufundowane między innymi przez Raptor Poland Oficjalna Strona i Normfest Polska Sp. z o.o. Nagrody są niespodziankami, więc nigdy nie wiemy co dokładnie zostanie rozlosowane, ale zawsze warto zostać chwilę dłużej żeby mieć szansę.

📄 Zapisy
Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://ustka4x4offroad.pl/formularz-kontaktowy/

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.