Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2020

Bałtowskie bezdroża

Kolejna edycja Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch Family odbędzie się pod hasłem “Offroadowe Rozpoczęcie Wakacji”. Związane jest to z faktem, iż jego data przypada na pierwszy weekend wakacji 2020, czyli 27-28 czerwca.👍

Jak zawsze będzie dużo offroadowej przygody w miłej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowo ogrom atrakcji dostarczy samo miejsce, w który organizowane jest nasze wydarzenie, czyli JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny.🦖🐫🎡🏰
_______________________________________________________________

Rajd ma za zadanie zapewnić offroad’ową przygodę, z uczciwą rywalizacją i zdrową aktywnością w rodzinnej atmosferze. Na potrzeby wydarzenia przygotowywane zostaną specjalne trasy urozmaicone o zagadki i zadania zręcznościowe. Jeśli chodzi o samą trasę przejazdową, to będzie ona krajobrazową podróżą po okolicznych bezdrożach. Jednym z celów jest zaprezentowanie piękna regionu świętokrzyskiego. Na trasie będą również przygotowane różne odcinki specjalne, podczas których rodzina/ znajomi będą musieli wykazać się współpracą zespołową, swoimi offroad’owymi umiejętnościami oraz dobrą koordynacją. Odcinki specjalne będą przygotowane w taki sposób, by poczuć dreszczyk emocji, nie narażając jednak aut na uszkodzenia. Podczas naszego rajdu nie będzie przegranych, gdyż liczy się przede wszystkim fajna, rodzinna zabawa!
_______________________________________________________________
3 czerwca o godzinie 12:00 wystartują zapisy do tegorocznej edycji Family. Poniżej praktyczne informacje dotyczące zapisów:

1. Jeśli jesteś osobą, która posiada już voucher na udział w naszej imprezie, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w możliwie jak najszybszym czasie od dnia opublikowania go. Formularz znajdziesz w zakładce „Zgłoszenia”, podczas wypełniania go konieczne będzie podanie numeru vouchera, który znajduje się w jego prawym dolnym rogu.

2. Jeśli jesteś osobą, która chce wziąć udział w Family, ale nie posiadasz Vouchera, w pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie w terminie do 7 dni od dokonania zgłoszenia należy uiścić pełną opłatę startową:

Załoga = liczba osób w aucie:
2 os = 650 zł
3 os = 850 zł
4 os = 1050 zł
5 os = 1250 zł
6 os = 1500 zł
7 os = 1750 zł
* dzieci do lat 3 bezpłatnie
** minimalna wielkość załogi = dwie osoby, w tym jedna osoba z prawem jazdy kat. B
*** maksymalna wielkość załogi = liczba miejsc w aucie
Przelew należy wysłać na numer konta:

72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7
tytułem: BBDW FAMILY, Imię i Nazwisko

** Warunkiem udziału w imprezie Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family jest uregulowanie pełnej kwoty wpisowego do 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie, zgłoszenie zostanie uznane za nieważne.
*** Prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż wpisowe nie podlega zwrotowi.

Na opłatę wpisową składają się: udział w dwudniowym rajdzie podczas którego, odbędą się liczne konkursy i zadania, posiłki regeneracyjne w terenie (sobota-niedziela), ognisko integracyjne z animacjami dla dzieci (sobota wieczór), pakiet startowy z pamiątkową koszulką oraz biletem wstępu do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dla wszystkich uczestników.

Zachęcamy do udziału w naszej imprezie. Będzie to wyjątkowy weekend, podczas którego w rodzinnej atmosferze będziemy poruszać się bezdrożami Bałtowa i jego okolic. Wydarzenie odbywa się na terenie jednego z największych kompleksów turystycznych w Polsce. Dostarczy to dodatkowo moc atrakcji i wrażeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obiektu na JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny.

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.