Andrzejki 4X4 PARTY

Uwaga, uwaga! AZYMUTOWE wydarzenie roku, czyli… Andrzejki 4×4 Party.
„Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze” – Andrzejki to czas wróżb i zabawy, dlatego też kolejny raz zapraszamy serdecznie na nasz zlot. Rywalizacje terenową znów zakończymy biesiadą do białego rana. W zeszłym roku było BAJECZNIE, a w tym roku będzie MAGICZNIE! Jako motyw przewodni będzie BIAŁA i CZARNA MAGIA, dlatego zapraszamy diabły, czarownice i wszelkie upiory, a także anioły, elfy, wróżki itp. Kto wie, może odwiedzi nas Gandalf albo Lord Voldemort …Wspólnie wybierzemy króla i królową balu, którzy zostaną nagrodzeni azymutowymi upominkami.
Przygotowana przez nas trasa, bogata w jesienne krajobrazy , zaprowadzi uczestników w atrakcyjne off-roadowo miejsca, gdzie oczekiwać na Nich będą pieczątki do zdobycia, o różnym stopniu trudności. Postaramy się również o dodatkowe zadania na trasie, które pomogą w wyłonieniu zwycięzców rywalizacji. A może znów macie ochotę postrzelać z AK47?
Naszą przygodę zakończymy zabawą andrzejkową w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z Orlich Gniazd.
Po uroczystej kolacji rozdamy puchary dla zwycięzców rywalizacji, wybierzemy Króla i Królową balu, a później będziemy integrować się przy dobrym jedzeniu i muzyce.
Będą magiczne tańce, hulanki i swawole. Andrzejkowy czas jest dla nas wyjątkowy, dlatego będzie również Azymutowy tort i napój „bogów” dla gości. Ponadto postaramy się abyście przez najbliższy rok wspominali z uśmiechem zabawę z nami i nie mogli doczekać się kolejnego zlotu andrzejkowego. Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji: http://azymut4x4.pl/andrzejki-4×4-party-road-book-pieczatki-zlot-4×4-30-11-01-12-2019/

Udostępnij to wydarzenie
Zostaw komentarz

Szczegóły wydarzenia
 • Data rozpoczęcia
  30 listopada 2019 08:30
 • Data zakończenia
  1 grudnia 2019 11:30
 • Status
  Minione
 • Lokalizacja
 • Organizator
 • Kategoria

Cześć!

Rozbudowujemy cały czas dla Was naszą bazę danych. Mogą czasowo występować utrudnienia i błędy, za które przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość – Autoholicy.